Krok 1

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

Krok 2

Pobierz Deklarację udziału ze strony pucharrecyklingu.pl, wydrukuj i wypełnij ją pamiętając o podaniu WSZYSTKICH danych oraz zaznaczeniu kategorii.

Krok 3

Dokonaj opłaty rejestracyjnej zgodnie z wytycznymi ujętymi w Deklaracji udziału i Regulaminie (z opłaty rejestracyjnej zwolnione są placówki oświatowe).

Krok 4

Podpisaną i opieczętowaną Deklarację udziału wraz z potwierdzeniem przelewu opłaty rejestracyjnej należy przesłać na adres Organizatora (podmioty zwolnione z opłaty przesyłają tylko Deklarację udziału): ABRYS Sp. z o.o., ul. Daleka 33, 60-124 Poznań, faksem na nr 61 655 80 01 bądź mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krok 5

Oczekuj informacji od koordynatora konkursu – poinformuje Cię on o przyjęciu zgłoszenia i przekaże informacje co do dalszego etapu postępowania konkursowego.

Krok 6

Od kwietnia formularze szczegółowe dostępne są TUTAJ . Należy utworzyć konto użytkownika i rozpocząć wypełnianie formularzy.

Krok 7

Po zalogowaniu do Konta uczestnika wystarczy postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami. Należy pamiętać o tym, by wypełnić wszystkie wymagane pola oraz dołączyć kompletny załącznik z wszystkimi wskazanymi w formularzu dokumentami. Po uzupełnieniu danych należy kliknąć "Zapisz". Na tym procedura zgłoszeniowa się kończy. To nic trudnego – prawda? A co najważniejsze wykonanie powyższych kroków w ekspresowym tempie przybliża do zdobycia cennych nagród rzeczowych i finansowych!